Sensu-stricto

PostHeaderIcon Zamów serwis

PostHeaderIcon Opinie klientów

PostHeaderIcon Aktualności

PC World.pl
 • Jak działa drukarka laserowa?
  O ile termin „drukarka atramentowa” jasno opisuje, jak działa to urządzenie, o tyle w przypadku drukarek laserowych sprawa jest bardziej skomplikowana. Jak bowiem laser, czyli mocno skupiona wiązka światła, może nanieść tekst czy obraz na kartkę papieru? W artykule odsłaniamy ten tajemniczy proces.

 • Technologia antywirusowa Intela odciąży procesor
  Intel zapowiedział technologię, która przesunie zadania związane ze skanowaniem antywirusowym z procesora głównego do zintegrowanego procesora graficznego. Ma to znacząco obniżyć obciążenie CPU.

 • Jak zostać programistą webowym. Bootcampy programistyczne - przegląd
  Bootcampy programistyczne, szkoły i kursy programowania, przygotowujące do pracy na stanowisku programisty aplikacji webowych, zyskują na popularności. W naszym przeglądzie sprawdzamy ofertę, warunki i ceny kursów. Wskazujemy, gdzie warto uczyć się kodowania.

 • Nvidia GeForce Partner Program. Nvidia podgryza AMD, AMD wydaje oświadczenie
  Asus poszerzył właśnie ofertę kart graficznych o modele Arez. To news, wydawałoby się, jakich wiele – gdyby nie szczególne okoliczności, w jakich się pojawił. W tle rozgrywa się bowiem kolejny etap wojny pozjazdowej między AMD i Nvidią, którego przyczynkiem jest tyleż słynny, co tajemniczy, program partnerski Nvidii, GeForce Partner Program.

 • Coś więcej niż bootcamp, czyli praktyczna i skuteczna nauka programowania w codecool
  Codecool to nowoczesne podejście do nauki programowania. Szkoła oferuje kursy oparte na praktycznych zadaniach ćwiczonych pod okiem mentorów i pracy zespołowej. Absolwenci szkoły mają zagwarantowane zatrudnienie po ukończeniu kursu, a uczestnicy mogą uiścić opłatę dopiero po zakończeniu nauki. To tylko niektóre elementy wyróżniające propozycję Codecool od innych ofert dostępnych na rynku.

 • Hostowana chmura prywatna czy własna infrastruktura IT?
  Trendy wskazują stałą popularyzację usług chmurowych, a dynamiczny rozwój technologii oraz rosnąca świadomość w zakresie krytycznego znaczenia systemów IT skłaniają coraz więcej firm do wyboru rozwiązań oferowanych przez profesjonalnych dostawców. Czy inwestowanie we własną infrastrukturę odchodzi do lamusa? Czy rozwiązania chmurowe całkowicie wyprą inwestycje we własne infrastruktury?

 • Projektory Epson – interaktywność w pakiecie
  Nowoczesne firmy i instytucje pracują dziś inaczej niż przed laty – podczas firmowych szkoleń, twórczych burzy mózgów czy zebrań coraz większą rolę odgrywają najróżniejsze narzędzia i rozwiązania wizualne: prezentacje, mapy myśli, szkicowane na bieżąco plany i wykresy. Do „obsługi” takich materiałów potrzeba nowoczesnych urządzeń, które pozwolą nie tylko na prezentowanie grafiki i wideo w najwyższej jakości, ale również na sporządzanie notatek, adnotacji czy manipulowanie dotykowe wyświetlanymi treściami. Do takich właśnie zastosowań stworzone są najnowsze projektory interaktywne firmy Epson.

 • Jaki laptop do gier. Konfiguracje od 3,5 do 9 tys. zł
  Fani elektronicznej rozrywki coraz częściej decydują się na zakup wydajnego komputera przenośnego, który gwarantuje (do pewnego stopnia) mobilność i wygodę w porównaniu z komputerem stacjonarnym - kosztem wyższej ceny. Wskazujemy, na jakie konfiguracje zwracać uwagę.

 • Intel Coffee Lake – rodzina nareszcie w komplecie
  Intel poszerzył ofertę procesorów Coffe Lake. Nowe układy trafią do urządzeń mobilnych oraz komputerów stacjonarnych. Premiery doczekały się również nowe chipsety z serii Intel 300.

 • OneDrive i Outlook.com wolne od ransomware’u?
  Microsoft rozpoczął wprowadzanie do usług OneDrive oraz Outlook.com nowych zabezpieczeń, które mają skutecznie chronić ich użytkowników przed atakami oprogramowania ransomware, OneDrive nowe funkcje już otrzymał, w Outlook.com pojawić się mają one w najbliższych tygodniach wraz z dodatkowymi narzędziami do zabezpieczania korespondencji.

PostHeaderIcon Pomoc zdalna

PostHeaderIcon NewsletterWiadomość HTML?

Serwis komputerowy
Projektowanie stron www
Kontakt
Gadu-Gadu


Logowanie
stat4u