Yes sprzredaż i montaż zestawów satelitarnych

PostHeaderIcon Zamów serwis

PostHeaderIcon Opinie klientów

PostHeaderIcon Aktualności

PC World.pl
 • Jaki oczyszczacz powietrza kupić. Test 7 modeli
  Oczyszczacz powietrza to podstawowy oręż użytkownika do walki ze smogiem zanieczyszczającym powietrze w mieszkaniu. Oferta produktowa poszczególnych marek znacznie się różni pod tym względem, utrudniając dokonanie najlepszego wyboru. Podpowiadamy, jaki oczyszczacz wybrać, aby należycie zadbać o siebie i domowników.

 • Bezpieczny, stabilny, szybki – hosting od nazwa.pl
  Bezpieczeństwo i stabilność hostingu to dwie kluczowe cechy z punktu widzenia klienta końcowego. To także tematy, które spędzają sen z powiek osobom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo w firmach hostingowych. Odpowiedni poziom ochrony udaje się bowiem osiągnąć niewielu firmom, jednak jak się okazuje, na rynku istnieją też rozwiązania, na których użytkownicy mogą polegać w… 99,9%.

 • Brother ADS-2200 i ADS-2700W – szybkie skanery dla małych i średnich firm
  Nowe skanery stacjonarne firmy Brother umożliwiają szybkie skanowanie dokumentów rożnego rodzaju, charakteryzując się przy tym kompaktową konstrukcją i intuicyjną obsługą.

 • QNAP udostępnia QVR Pro – profesjonalny rejestrator NVR dla NAS-a
  QNAP® Systems, Inc. oficjalnie udostępnił QVR Pro – aplikację do monitoringu wizyjnego, działającą niezależnie obok systemu operacyjnego NAS-a. QVR Pro zamienia urządzenie QNAP NAS w profesjonalny rejestrator NVR, dodatkowo oferujący atuty typowe dla urządzenia NAS – m.in. łatwe rozbudowywanie pojemności oraz integrację z rozwiązaniami Internetu Rzeczy (IoT). QNAP udostępnił również mobilną wersję aplikacji QVR Pro Client, zapewniającą użytkownikowi możliwości wygodnego zarządzania monitoringiem i przeglądania rejestrowanych treści z poziomu urządzenia mobilnego.

 • LastPass i inne. Najlepszy menedżer haseł 2018
  Menedżer haseł to naturalne rozwiązanie problemów związanych z używaniem prostych haseł do wielu różnych usług i aplikacji. Dobry menedżer haseł płynnie integruje się z przeglądarką internetową, ułatwiając zakładanie nowych kont w aplikacjach webowych, logowanie się na stronach WWW, a w końcu finalizację zakupów online. Którą aplikację wybrać?

 • Kamery bezprzewodowe GSM/WiFi: zdalny monitoring z podglądem i alarmem na telefon z każdego miejsca na świecie
  Bezpieczeństwo własne, osób bliskich oraz dóbr jakie posiadamy stanowi dla znakomitej większości osób absolutny priorytet. Z tej też przyczyny skłonni jesteśmy inwestować niemałe pieniądze w rozwiązania zwiększające nasz spokój. Przykładem tego typu narzędzi są kamery do monitoringu. Co jest jednak najważniejsze przy wyborze odpowiedniego sprzętu?

 • Dyski twarde idealne dla każdego NAS-a
  Systemy NAS wykorzystywane firmach bądź na prywatny użytek tworzone są po to, by zwiększać bezpieczeństwo tego co jest bezcenne zarówno z biznesowego jak i osobistego punktu widzenia - danych. Stabilność i wydajność całego systemu zależy jednak w dużej mierze od jakości poszczególnych dysków jakie posłużyły do stworzenia układu NAS. Co jest najbardziej istotne przy doborze odpowiednich rozwiązań? Na jakie podzespoły warto zwrócić uwagę?

 • Lenovo Miix 630 — nowe urządzenie "2 w 1" z odłączanym ekranem
  Lenovo wraz z firmami Qualcomm i Microsoft prezentuje zupełnie nowy sposób mobilnej pracy na komputerze. Miix 630 — najnowszy komputer Lenovo „2 w 1” z odłączanym ekranem, który działa z systemem Windows 10 S i oferuje wydajność laptopa oraz stałą łączność znaną ze smartfonów. Chodzi tu nie tylko o Wi-Fi, ale o możliwość mobilnej pracy naprawdę zawsze i wszędzie. Umożliwia to wbudowana łączność 4G LTE1, dzięki której brak dostępnego hotspotu Wi-Fi nie jest już przeszkodą. Teraz można pracować na błyskawicznie uaktywnianym, działającym cicho jak smartfon laptopie „2 w 1” z odłączaną, pełnowymiarową klawiaturą i piórem cyfrowym.

 • "PC World 2/2018" już dostępny. Upgrade laptopa, ochrona ekranu smartfona, trendy 2018
  W sprzedaży jest już najnowszy numer miesięcznika "PC World". W wydaniu nr 2/2018 oceniamy opłacalność wymiany podzespołów w używanym komputerze przenośnym, porównujemy rozwiązania do zabezpieczania wyświetlaczy urządzeń mobilnych przed uszkodzeniami mechanicznymi, przyglądamy się również trendom technologicznym na 2018 r.

 • Bezpieczeństwo domen internetowych
  Reverse domain hijacking, cybersquatting, typosquatting – lista zagrożeń, które czyhają na właścicieli domen jest długa. Co kryje się za tymi hasłami i w jaki sposób przeciętny abonent może bronić się przed oszustami?

PostHeaderIcon Pomoc zdalna

PostHeaderIcon NewsletterWiadomość HTML?

Serwis komputerowy
Projektowanie stron www
Kontakt
Gadu-Gadu


Logowanie
stat4u