Yes sprzredaż i montaż zestawów satelitarnych

PostHeaderIcon Opinie klientów

PostHeaderIcon Polityka prywatności

Zgodnie z przyjętą praktyką większości serwisów internetowych, gromadzimy zapytania HTTP kierowane do naszego serwera. Oznacza to, że znamy publiczne adresy IP, z których użytkownicy przeglądają treści informacyjne naszego serwisu. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL.
Znamy również:

  • czas nadejścia zapytania,
  • czas wysłania odpowiedzi,
  • adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) - w przypadku gdy przejście do strony it-lodz.pl nastąpiło przez odnośnik,
  • informacje o przeglądarce i rozdzielczości ekranu użytkownika.

Dane te nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi strony it-lodz.pl z zastrzeżeniem osób które posiadają Konto w serwisie it-lodz.pl. Dla zapewnienia jak najwyższej jakości serwisu, okazjonalnie analizujemy pliki z logami w celu określenia, które strony odwiedzane są najczęściej, jakie przeglądarki stron WWW są stosowane.

Wykorzystywanie danych

Zebrane logi przechowywane są  jako materiał pomocniczy służący do administrowania serwisem. Informacje w nich zawarte nie są ujawniane nikomu poza osobami upoważnionymi do administrowania serwerem. Na podstawie plików logów mogą być generowane statystyki stanowiące pomoc w administrowaniu. Zbiorcze podsumowania w postaci takich statystyk nie zawierają żadnych cech identyfikujących osoby odwiedzające serwis.

Odnośniki do innych stron

Serwis it-lodz.pl zawiera odnośniki do innych stron WWW. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach.

Jakie informacje o użytkownikach gromadzimy i w jaki sposób je wykorzystujemy?

Ograniczamy zbieranie i przetwarzanie danych osobowych do minimum niezbędnego do świadczenia usług najwyższej jakości.
Chronimy i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami bezpieczeństwa. Podanie danych osobowych ma charakter określony w formularzach zgłoszeń serwisu oraz rejestracji w naszym serwisie.
Dane osobowe służą realizacji naszych zobowiązań, obejmujących dostarczanie zamówionych informacji, produktów lub usług.

Zabezpieczenia

Nasz serwis zaopatrzony jest w środki bezpieczeństwa, mające na celu ochronę danych osobowych pozostających pod naszą kontrolę przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem i modyfikacją. Zobowiązujemy się chronić wszelkie ujawnione nam informacje zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami oraz normami ochrony bezpieczeństwa. Informujemy również, iż dane osobowe mogą być przekazane naszym stałym partnerom handlowym bezpośrednio realizującym zamówienia na informacje, produkty i usługi, jedynie dla celów związanych z realizacją tych zamówień.

Ochrona prywatności osób niepełnoletnich

Nasz serwis nie monitoruje i nie weryfikuje informacji na temat wieku użytkowników. Osoby niepełnoletnie nie powinny wysyłać żadnych informacji, dokonywać zamówień ani subskrybować usług świadczonych przez nasz serwis bez wiedzy swoich rodziców lub opiekunów.

Wyjątki od zasad

Wyjątkiem od przedstawionych wyżej zasad jest rejestracja adresów poczty elektronicznej osób i podmiotów, korzystających z subskrypcji newslettera lub będący zarejestrowanymi użytkownikami w naszym serwisie, które tym samym wyraziły zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną z naszego serwisu.

Rezygnacja/edycja danych

Nasz serwis oferuje użytkownikom możliwość cofnięcia zezwolenia na przetwarzanie danych osobowych, poprawy swoich danych oraz rezygnacji z otrzymywania od nas newslettera.

  • Rezygnacja z przetwarzania danych wiąże się z nieodwracalnym usunięciem konta w naszym serwisie, czas usunięcia wynosi do 30 dni od zgłoszenia. Aby usunąć konto należy wypełnić formularz usunięcia należy zalogować się na konto i wypełnić formularz usunięcia.
  • Aby zrezygnować z newslettera prosimy o kliknięcie w linku ?Wypisz się? w treści otrzymanej wiadomości, kolejnym krokiem jest potwierdzenie rezygnacji po przejściu na stronę it-lodz.pl
  • Edycję danych dokonuje sam użytkownik
 

PostHeaderIcon Pomoc zdalna

Serwis komputerowy
Projektowanie stron www
Kontakt
Gadu-Gadu


stat4u